ZABAWKI

Ukochany leżaczek bujaczek

15 maja 2012

Parę dni temu, po prawie 7 miesiącach użytkowania nadszedł czas pożegnania z ukochanym leżaczkiem. Borys waży już ponad 9 kilo, wiec niestety biedny mebelek nie wytrzymywał już jego ciężaru. Mieliśmy go od kiedy malec skończył miesiąc i służył nam wiernie jako zabawka i fotelik do karmienia. Osobiście bardzo polecam ten leżaczek z wielu powodów. Po pierwsze jest bardzo kolorowy, zarówno pokrycie jak i plastikowe zabawki. Jak wiemy dziecko na początku swojego życia nie widzi pastelowych kolorów, dlatego najlepiej wybierać czarno białe lub jaskrawe barwy. Po drugie pokrycie można prać. My robiliśmy to dosyć często i materiał nie wyblakł. Po trzecie ma opcję delikatnych wibracji. Po czwarte plastikowe zabawki zawieszone na pałąku są idealne do żucia, gryzienia i tarmoszenia. Tak jak wspomniałam jedynym mankamentem jest waga, którą leżaczek może wytrzymać, a jest to 9 kilo.  Zapomniałam wspomnieć na temat ceny, która jest bardzo kusząca i nieodstraszająca.

(Leżaczek Fisher Price cena około 160 PLN).

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply kamelia 2 czerwca 2012 at 2:31 pm

  jaki fajny bąbel:)

 • Reply mamaJagody 13 września 2012 at 9:39 am

  Ja polecam leżaczek z serii Cudowna Planeta Fisher Price http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-cudowna-planeta-t4145-i2621877346.html
  Dużym plusem jest przedział wagowy – do 18 kg! Fotelik można ustawić w kilku pozycjach od leżącej po półsiedzącą i siedzącą- dla noworodka, dla siedzącego niemowlaka i jako krzesło dla większego szkraba. Można też wyregulowac w nim wysokość siedziska.
  Ma opcje kołyski, wibrowania, pałąk z zabawkami, pasy bezpieczeństwa.
  Fotelik można złozyć i schowac. Bardzo praktyczny i funkcjonalny!

 • Leave a Reply