AKCESORIA

Laktator Mini Elektric

2 czerwca 2012

Wiem, że wiele mam poszukuje laktatora tuż przed urodzeniem dziecka. I jest to bardzo dobry krok. Ja oczywiście stwierdziłam, że laktator nie będzie mi potrzebny i  obudziłam się pięć dni po porodzie i na gwałt zaczęłam poszukiwać jakiegokolwiek elektrycznego laktatora. Długo nie zastanawiałam się nad firmą. W związku z tym, iż wszystkie położne ze szkoły rodzenia rozpływały się nad jedną marką, a była nią Medela, tą firmę właśnie wybrałam. Niestety laktatory  Medela  w sklepach z artykułami dziecięcymi osiągają monstrualne ceny, dlatego też zrobiłam szybki research w sieci, by znaleźć miejsca, w których można je kupić trochę taniej. Obdzwoniłam chyba z 50 aptek, aż znalazłam jedną, która  miała na stanie jedyny elektryczny –  Mini Elektric, w dość dobrej cenie.  Nie mając większego wyboru ten właśnie kupiła i dodam, że nie żałuje.

Mini Elektric jest malutki, co jest akurat sporą zaletą dla kobiet podróżujących, gdyż można go wszędzie zmieścić. Bardzo łatwo się go czyści, składa się tylko z 4 części.  Przy pomocy jednego przełącznika można wybrać najbardziej komfortowy poziom podciśnienia i tak jak opisuje  producent można go obsługiwać jedną ręką. Laktatory Medeli jako jedyne są stworzone tak by imitować rytm ssania dziecka. Jest to pierwsza na świece firma, która prowadzi badania nad zachowaniem niemowląt podczas karmienia piersią.

Kochane, jeżeli zastanawiacie się nad zakupem laktatora z tej firmy szczerze polecam. A dlaczego? Jest mały, cichy, wydajny, delikatny, wygodny i łatwy do czyszczenia… Chyba wystarczy:)

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply bekka 4 czerwca 2012 at 9:38 am

    Medela to najlepsza firma, ja mam swinga i uważam, że jest najlepszy na świecie!!!!

  • Leave a Reply