KOSMETYKI

Odparzeniom mówimy nie

6 czerwca 2012

Krem na odparzenia jest jednym z najważniejszych kosmetyków dla niemowlaków.  Niestety maluchom dość często zdarza się pieluszkowe zapalenie skóry, dlatego też proponuję zakup dobrego kremu.  Moim zdaniem lepiej jest kupić jeden porządny kosmetyk, niż później inwestować w leki, maści itp. Nie wspominam już o cierpieniu takiego brzdąca, którego wszystko piecze i boli.

Jedynym kremem na odparzenia, którego używałam i wciąż używam jest produkt Musteli. Wydaje mi się, że nie kupiłam nigdy aż tak wydajnego kosmetyku. Specjalnie  postanowiłam zrobić zdjęcie tubki po 8 miesiącach użytkowania.  Jest to kolejny specyfik Musteli o którym muszę pisać w samych superlatywach. Oprócz wydajności wśród zalet wymienię delikatność, szybkość działania, łatwość rozprowadzania i konsystencję. Czy trzeba czegoś więcej?

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply martak 8 czerwca 2012 at 10:02 am

    ja używałam Nivea, ale konsystencja jak z betonu, cieżko się rozprowadza i nie łagodzi szybko podrażnień. przymierzałam sie do kupna tego kremu, tylko cena jakby z kosmosu, ale chyba sie skusze.

  • Reply mamaJagody 11 września 2012 at 8:23 pm

    Ja polecam na odparzenia – Sudocrem, a na zapobieganie odparzeniom Alantan. Stare, sprawdzone maści w rozsądnej cenie.

  • Leave a Reply