AKCESORIA

Podróżny podgrzewacz TT

9 czerwca 2012

Termos TT jest kolejnym genialnym wynalazkiem tej firmy. Sprawdza się nie tylko w podróży, ale także w chwilach, gdy nie mamy dostępu do elektrycznych podgrzewaczy i ciepłej wody. Składa się z termosiku oraz plastikowego pojemnika ,do którego wkłada się butelkę lub słoiczek i zalewa wrzątkiem. Warto dodać, że termos utrzymuje wrzątek aż do 6 godzin. Otwieranie na przycisk jest niezwykle proste.

Znam rodziców, którzy wychodząc z dzieckiem do kawiarni, restauracji biegają za personelem prosząc o wrzątek. A po co? Kiedy możemy być niezależni i nie musimy czekać 20 minut aż „miła pani” przyniesie nam ciepłą wodę. Te 20 minut gdy dziecko jest głodne i płacze ciągnie się jak wieczność.  Dlatego też, nie chcąc patrzeć na płacz głodnego dziecka, postanowiłam kupić ten podgrzewacz i nie żałuję!

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply majka 10 czerwca 2012 at 2:41 pm

  mam elektryczny podgrzewacz TT i jest ok, moze wykonanie troche tandetne, ale jest bardzo wytrzymaly. Przenosniego nie uzywalam, ale jest wart rozpatrzenia na allegro nie taki drogi:)

 • Reply grzegorzowa 12 czerwca 2012 at 9:48 pm

  tez mam ten termosik i sprawdza sie super w krytycznych sytuacjach, w nocy, w trasie itp. Wydaje mi sie nawet, że wrzątek utrzyma sie dluzej niz 6 godzin. jest maly i super wykonany..a tak z innej beczki super blog, swietne zdjecia i super fotogeniczne dziecko

 • BOBOBEBE
  Reply BOBOBEBE 13 czerwca 2012 at 10:36 am

  Dziękujemy za wszystkie komplementy:)

 • Reply mamaJagody 11 września 2012 at 8:17 pm

  Ja używam termotorby TT http://allegro.pl/tommee-tippee-termotorba-termos-termoopakowanie-i2600769887.html. Też kilka godzin utrzymuje temperaturę a jest leciutka 🙂

 • Leave a Reply