MODA

Wyprzedaże dla dzieci

26 czerwca 2012

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, że generalnie wyprzedaży na ubranka dla dzieci jest dużo mniej niż dla nas dorosłych. Gdy już się zdarzają są to rzeczy przebrane i z innych sezonów. Trzeba się nieźle natrudzić by znaleźć coś ładnego. Parę dni temu miałam jakieś 10 minut na zakupy w H&M i udało mi się upolować 3 ładne rzeczy w promocyjnych cenach. Obiecuję, że następnym razem zrobię zdjęcia ubranek dla dziewczynek, gdyż pojawiły się takie prośby. A tak z innej beczki wydaje mi się, że ubranek dla dziewczynek jest znacznie więcej niż dla chłopców.. A co wy myslicie na ten temat?

You Might Also Like

5 komentarzy

 • Reply bekka 26 czerwca 2012 at 9:54 am

  bo kobiety potrzebują więcej ubrań;)

 • Reply majka 26 czerwca 2012 at 10:03 am

  też to zauważyłam, chłopcy są dyskryminowani

 • Reply greeneyekitty22 26 czerwca 2012 at 10:24 am

  Niestety, tez to zauważyłam. Dla chłopców nie ma dużego wyboru, a dla dziewczynek jest tyle ciuchów że można zwariować. W ogóle dla dzieci jest mały wybór i mało wyprzedaży.

 • Reply inka 26 czerwca 2012 at 4:19 pm

  To prawda! Ja też byłam na zakupach dla synka i nic ciekwego w promocji nie znalazłam 🙁 A nawet poza promocjami wydaje mi się zawsze, że dla dziewczynek są fajniejsze ubranka i jest ich więcej!

 • Reply Anna 26 czerwca 2012 at 9:41 pm

  Racja, ja zaledwie raz na jakiś czas trafiam na jakąś dziecinna wyprzedaż. W ogóle ogólnie zaopatrzam rodzinę w rzeczy z secondhandu bo jest tanio i mozna wyszperać perełki. Ale czasem przyjemnie jest kupić cos nowego, ładnego i nie koniecznie drogiego

 • Leave a Reply