Wsi spokojna, wsi wesoła…..

24 lipca 2012

Już w tym tygodniu, a dokładnie w czwartek planujemy pierwszą naszą dłuższą podróż. Wybieramy się do mojej babci, która mieszka paręnaście kilometrów  od granicy ukraińskiej.  Ja osobiście uwielbiam sielskie, wiejskie klimaty, łąki, pola, malinowe chruśniaki, fiołkowe zagajniki… zdecydowanie takie klimaty są jak miód na moją romantyczną duszą.  Bubiński po raz pierwszy zobaczy prawdziwy sad, pola ciągnące się po sam horyzont, bociany, krówki…. Mama z tatą sobie odpoczną, akumulatorki naładują, książkowe zaległości choć w części nadrobią, troszkę opalenizny złapią…. Ahhh już nie mogę się doczekać. Jak na razie biegamy po sklepach i kupujemy mniej lub bardziej potrzebne rzeczy. Jestem niesamowicie zadowolona z zakupu baseniku-kojca-namiociku-wiatrochronu  Mothercare. Poszukiwałam go dość długo na allegro i innych stronkach i albo wyglądały tak jakby się miały rozpuścić na słońcu, albo osiągały niebotyczne ceny. Nam udało się kupić przeceniony o 50 % za 60 PLN.

Mama kupiła sobie kapelusz i termo kubek na kawusie, a tata kraciaste spodenki. Ciągle czekamy na nowy fotelik i w czwartek odbieramy piękny kocyk od Little Sophie. Jestem zachwycona tą firmą, stworzoną przez moją koleżankę z mego rodzimego Bielska. Kocyki można kupować na allegro, dostępne są przeróżne, oryginalne wzory i co najważniejsze materiały są wysokiej jakości, 100 % bawełna. Ceny są też bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm. A z resztą długo bym mogła pisać, sami zobaczcie i oceńcie – https://www.facebook.com/pages/Little-Sophie/198523336928429.

A po powrocie ze wsi rozwiązujemy konkurs, pierzemy, przepakowujemy i wyruszamy na podbój Chorwacji… oj będzie się działo! A poniżej piosenka drogi z jednego z moich ulubionych filmów ” The Darjeeling Limited”.

YouTube Preview Image

You Might Also Like

10 komentarzy

 • Reply corka 24 lipca 2012 at 8:19 am

  moje dzieciństwo spędziłam n typowej wsi. mam tam pradziadka i każde wakacje z kuzynkami spędzałyśmy an łonie natury. miałam kontakt z krowami, kaczkami, świniami, kurami itd. moje dziecko nie ma już takiej możliwości. mimo, że dziadek żyje nie ma już sił by prowadzić gospodarstwo, dlatego fajnie, że Bubiński będzie miała taką możliwość. 🙂
  bawicie się dobrze y i udanego wypoczynku.

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 24 lipca 2012 at 9:49 am

   dziękujemy:) gospodarstwa już dawno nie ma, został jedynie domek, zwierzątka będziemy oglądać u sąsiadki.

 • Reply olga 24 lipca 2012 at 9:40 am

  basenk-kojec – świetna cena! udanego wypoczynku 🙂

 • Reply bekka 24 lipca 2012 at 9:45 am

  ja też bym pojechała na wieś, a wyjezdzamy dopiero we wrzesniu, piekny ten kocyk, zaraz klikne i poogladam cos dla dziewczynek

 • Reply Kruszynka 24 lipca 2012 at 9:49 am

  Ja całe życie mieszkałam w mieście, więc cieszę się, jak czasem mogę wyjechać na wieś 🙂 U mnie konkursik, zapraszam 🙂

 • Reply Madeleine 24 lipca 2012 at 12:30 pm

  jak ja Ci zazdroszczę!!!!! kubki kocham, mogłabym ich mieć miliony :)) a ten baseniko-kojec i co tam jeszcze jest boski!

 • Reply bee 24 lipca 2012 at 6:07 pm

  ale wam dobrze:)) zabierzecie nas ze soba??

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 24 lipca 2012 at 7:27 pm

   zapraszamy:)

 • Reply carryikurkuma 24 lipca 2012 at 9:25 pm

  ooooooooo. no to fajne wakacje się zapowiadają! miłego wypoczynku!

 • Reply ambiguity 25 lipca 2012 at 9:46 am

  może przez to że mam ją na co dzien, to wieś kocham bardzo, Chorwacji trochę zazdroszczę, a kocyk rzeczywiście bomba 🙂

 • Leave a Reply