AKCESORIA

Bo sny kropkami są wysłane…

25 czerwca 2013

I jak tyle pięknych kropek, kokard niebanalnych, szwów z emocji utkanych w paru zdaniach opisać? Skarb małej paczuszce schowany, sznureczkiem obwiązany.

Dwa skrawki materiału, co do snu maluszka tulą. Skrawki co w kropkach skrywają sny, marzenia, emocje. W dwukolorowości inność swą akcentują. Bo mięta to lazur wody w słoneczny dzień, zapach rozgrzanego piasku i smak morskiej soli. Brąz to gorąca czekolada w zimowy wieczór, pita nieśpiesznie, rozgrzewająca serce. 

Są też kokardy co materiały łączą ulotnie. Bo zawsze może znaleźć się mała rączka, która nieśpiesznie rozwiąże je przez sen.

Jest też gwiazdka poduszkowa, co na drewnianym krzesełku odpoczywa, po trudach nocy.

.

A kropek jest tyle ile gwiazd na niebie, a każda ma inne marzenia, nadzieje i sny.

Długo bym tak mogła pisać o cudeńkach, które szyje Paulina ( MyLoLiBe KLIK). Jest to niewątpliwie najładniejsza pościel jaką do tej pory widziałam,  a Paulina stuprocentowo trafiła w mój kropkowy  gust. Całość jest perfekcyjnie uszyta, z najlepszych materiałów, a zastosowanie niebanalnych kokard dodało jej finezji. Ciężko jest pisać o twórczości Pauliny słowami, każde jakieś zbyt proste i banalne się wydaje. Ale zdjęcia może choć trochę przybliżą wam radość mojego dziecka, które spokojnie zasypia, otulone w kropeczkowe sny.

.

Zapraszam do odwiedzenia bloga Pauliny, bloga nie tylko o macierzyństwie, ale o emocjach i myślach niebanalnych KLIK.

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Jagoda 25 czerwca 2013 at 2:16 pm

    Podoba mi się to połączenie brązu i mięty 🙂

  • Reply corka 25 czerwca 2013 at 10:03 pm

    fajnie zgrane kolory!

  • Reply greeneyekitty22 25 czerwca 2013 at 10:49 pm

    cudny smieszek:))

  • Leave a Reply