Letnich wyprzedaży czas…

10 lipca 2013

I prawie post by nie powstał, bo oczko mi się zamknęło przy usypianiu malucha. Przez te upały cały rytm dnia nam runął. Drzemki się skróciły, o jedzeniu obiecałam sobie, że już pisać nie będę bo strasznie przynudzam w tym temacie;) W skrócie Borys nie chce tracić czasu na zbędą czynność jaką jest jedzenie… Ale miałam przecież pisać o wyprzedażach, które świecą czerwonymi naklejkami z witryn sklepowych. My ze względu na ograniczony czas odwiedziliśmy tylko parę sklepów. Wielkim zaskoczeniem jest dla mnie dziecięcy GAP, w którym miałam przyjemność być po raz pierwszy. Rzeczy są świetne gatunkowo i za przyzwoita cenę można coś wyszperać. Zdecydowanym hitem są opalacze z wąsem, kupione za 25 PLN.

Kupiliśmy także piżamkę z długim rękawkiem na jesienne i zimowe noce. (cena 35 PLN)

i szarą polówkę (cena 15 PLN)

bawełniane koszulki z super nadrukami (15 PLN)

Odwiedziliśmy też nasz ulubiony H&M, w którym niestety w rozmiarze 86 i 92 niewiele zostało w promocyjnych cenach. Jedynie dwupak piżamek (cena 30 PLN) i koszulka z autkami (10 PLN)

 Mamusia znalazła natomiast parę perełek w Mochito.

(sukienki przecenione z 129 na 59 PLN) I jeszcze upragnione miętowe jeansy w Mango (69 PLN)

A co robi Borys gdy mama próbuje zrobić zdjęcia. Wyciąga z tajnej szkatułki różne cudowne bransoletki i kolczyki i zrzuca je ze schodów. To jest dopiero zabawa;)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply