Nie do zdarcia…

27 listopada 2013

Kupujemy Boryskowi różne zabawki, zarówno te plastikowe o różnej żywotności, jak i ekologiczne, drewniane. Wszystko zależy od preferencji malucha, który przepada za grającymi, kolorowymi autkami i ciufciami. Dzisiaj chcę wam napisać o zabawce nie do zdarcia, mam na myśli Fisher Price Tomek i Przyjaciele Trackmaster.

image (72)

Dla wszystkich o wrażliwych uszach na wstępie dodam, że ta zabawka nie gra, nie śpiewa i dźwięków żadnych nie wydaje. Jest bardzo prosta, wszakże to  zestaw w skład którego wchodzi: pętla torów, peron i pociąg Tomek. Pociąg wyposażony jest w napęd, bardzo łatwo włącza się go i wyłącza, nie wymaga specjalnych zdolności od malucha. Potrafi jeździć zarówno po torach, jak i podłodze. Nie zliczę, ile razy przeżył rzuty z różnych wysokości i odległości. Co najciekawsze 3 razy wylądował też w wannie i o dziwo ciągle jeździ. Jak na razie jest to zabawka, którą Borys potrafi się bardzo długo bawić. Najlepsze jest siedzenie w środku pętli i obserwowanie jeżdżącego Tomka. Wspomniany zestaw można też rozbudowywać, dokupywać pociągi z bajki „Tomek i przyjaciele”, doczepiać przeróżne wagony. Dostępne są także dodatkowe trakcje torów, zajezdnie oraz inne podobne zestawy. Jest to zabawka warta polecenia, ze względu na swoją prostotę i wyjątkową trwałość, jestem pewna, że fanom bajki na pewno się spodoba. A w związku z tym, że Mikołajki już tuż tuż nadaje się idealnie na prezent. Cena około 80 PLN.tomekimage (71)

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Iwona 28 listopada 2013 at 8:00 am

  Fantastyczna zabawka! Przypomina mi stare zestawy pociągów i torów,jakimi u kuzyna się bawiłam

 • Reply Kruszynka 28 listopada 2013 at 8:57 pm

  Ale faktycznie fajna ciuchcia:) I cena przystępna, jak za taką wytrzymałość sprzętu:)

 • Reply ale LARMO 29 listopada 2013 at 1:43 pm

  u nas jest podobna:) i spisuje się:) jestem po raz pierwszy na Twoim blogu. Będę zaglądać:) pozdrawiam i zapraszam na rozwijanego bloga dla Mam i o Mamach:)
  alelarmo.blogspot.com

 • Leave a Reply