Spotkanie mam blogerek we Wrocławiu…

25 lutego 2014

Już od jakiegoś czasu narzekałam, że we Wrocławiu niewiele się dzieje, jeżeli chodzi o spotkania blogujących mam. Dzięki trzem dziewczynom wiele się zmieniło, za co serdecznie chcę im podziękować. Organizatorki (Marta, Lena i Monika) bardzo się napracowały, by było miło, sympatycznie, bez zadęcia, a co najważniejsze profesjonalnie i merytorycznie.Image00016Spotkanie to miało bardziej charakter warsztatowy, składało się z 4 wykładów. Dzięki prezentacji Renaty, właścicielki Style and Decor miałam możliwość dowiedzenia się jak wygląda współpraca twórców hanmade z blogerami, na co firmy zwracają uwagę przy wyborze potencjalnych partnerów. Najwięcej kontrowersji wzbudziła prezentacja Damiana nt ” Co zrobić by blog był poczytny”. Z marketingowego punktu widzenia dość przydatna, jak dla mnie zabrakło w niej „ducha” i spontaniczności,  zbyt dużo czystej kalkulacji działa czasami na niekorzyść. Bardzo interesująco informatyczny aspekt blogowania przedstawił Piotrek, właściciel firmy Pe2, który pokazał jak blogi nie powinny wyglądać i na co zwracać uwagę, przy doborze szablonu strony.Według mnie najciekawiej mówiła Alicja Sikora, fotografka, artystka, kobieta pełna pasji i humoru, która z sercem opowiadała jak zrobić sesję maluchowi, na co zwracać szczególną uwagę przy robieniu zdjęć. Każdy rodzic, wie, że nie jest to łatwe by w parę sekund zrobić ruchliwemu maluchowi ładne zdjęcie.  W trakcie wykładów popijaliśmy pyszną kawę z Coffe Palnet, która była tak dobra, że wypiłam aż 4 filiżanki i później nie mogłam w nocy spać;)

Image00001 A do kawy musi być coś słodkiego, za ciasta, które były pyszne, dziękuję Kaio Pattiserie – Cukiernia Francuska.

Image00038 Po części merytorycznej była chwila na babskie pogaduchy, żałuję tylko, że nie ze wszystkimi mamusiami miałam okazję porozmawiać. Mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić w przyszłości. Na zakończenie każda z mam dostała prezenty od sponsorów, istne cuda:) Dużo kreatywnych zabawek od: Bazgrozeszyt, Pomysłowo, Amadora-piaskowe obrazy oraz Wydawnictwo Monika Duda,   kosmetyki od Dzidziusia, pyszności od Słodkie Czary Mary i wiele innych. Było to moje pierwsze spotkanie blogerów, mam nadzieję dziewczyny, że będziemy miały okazję spotkać się raz jeszcze:)

Image00064

You Might Also Like

9 komentarzy

 • Reply Kruszynka 25 lutego 2014 at 11:45 pm

  Już pisałam, że zazdraszczam, najbardziej wykładów 😉
  A my zapraszamy do Bydgoszczy 😀

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 26 lutego 2014 at 2:54 pm

   Paulina kiedy to spotkanie, muszę się przyznać, że nigdy nie byłam w Bydgoszczy, chyba czas to nadrobić:)

 • Reply Emma 26 lutego 2014 at 1:54 pm

  Szkoda, że termin zbiegł się z wyjazdem moim do Warszawy, bo we Wrocławiu również bardzo chciałam być 🙁

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 26 lutego 2014 at 2:53 pm

   szkoda, że nie dane było nam się spotkać, mam nadzieję, że w przyszłości uda się to nadrobić:)

 • Reply Przewijka 26 lutego 2014 at 3:00 pm

  To my się do siebie tak często uśmiechałyśmy?! 🙂

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 26 lutego 2014 at 10:00 pm

   dokładnie tak, szkoda, że nie było okazji by porozmawiać:(

 • Reply olkafasolka 26 lutego 2014 at 3:01 pm

  kochana nie mogę się napatrzec na twojego bloga. sliczny jest 😉

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 26 lutego 2014 at 9:59 pm

   dziękuję, cieszę się, że ci się podoba:)

 • Reply Sara 26 lutego 2014 at 3:54 pm

  To było też moje pierwsze spotkanie i liczę na kolejne!

 • Leave a Reply