The biggest instameet in Poland

25 marca 2015

Nigdy tak świetnie nie bawiłabym się na Worldwilde instameet 11, gdyby nie LEFTI, która wysłała mi zaproszenie, a później zmotywowała do ruszenia moich 4 liter na wycieczkę po Wrocławiu. Rozumiecie zawsze jest coś: bo przecież sobota, w końcu można poleniuchować, pobiegać, pooglądać seriale, poczytać książkę, zająć się wieżą ubrań niewyprasowanych… zawsze jest coś. Ale fajnie jest czasami nic nie musieć, tylko wyrwać się w sobotą na fajny event w doborowym towarzystwie. A gdy dodatkowo można pospacerować, dowiedzieć się wielu ciekawych informacji nt Wrocławia i porobić  masę zdjęć, to nie ma innej możliwości niż zapakowanie torby fotograficznej i ruszenie pod pomnik Fredry, gdzie spory tłum podobnych do nas „wariatów” z komórkami, tabletami, aparatami, czasami wszystkim naraz przybył by fotografować Wrocław w szczegółach. Nasz spacer trwał prawie 4 godziny, które minęły bardzo szybko, dzięki ciekawym historiom opowiadanym przez naszego przewodnika. Wszyscy uczestnicy wykazali się podzielną uwagą, słuchali, szukali ciekawych kadrów i robili zdjęcia czasami równocześnie z aparatu i komórki, jednocześnie wrzucając fotki na instagram. To się nazywa cyrkowa zręczność. Długo bym mogła opisywać swoje pozytywne wrażenia z Instameet , ale myślę, że zdjęcia więcej wam powiedzą. (więcej znajdziecie na instagramie KLIK) Zapraszam też do śledzenia profilu organizatora spotkania – WROCLOVERS, mam nadzieje, że już wkrótce znowu nas zaskoczą jakąś fajną inicjatywą:)

DSC_8119_Fotor

DSC_8123_Fotor DSC_8130_Fotor DSC_8131_Fotor DSC_8133_Fotor DSC_8136_Fotor DSC_8143_Fotor DSC_8150_Fotor DSC_8154_Fotor DSC_8156_Fotor DSC_8160_Fotor

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply greeneyekitty22 25 marca 2015 at 11:58 am

  Pieknie. człowiek tyle lat mieszkał we Wrocławiu a prawie nic o nim nie wie, wstyd się przyznać ale nawet w panoramie nie byłam, zawsze coś było ważniejsze 🙂 fajny pomysł na spędzenie wolnego dnia:)

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 25 marca 2015 at 4:23 pm

   super, bardzo mi się podobało… też muszę się przyznać, że była to pierwsza wycieczka z przewodnikiem po Wrocławiu. Żałuje, że tak późno:)

 • Reply Martyna i Paulina Kwiatkowskie 13 kwietnia 2015 at 11:00 pm

  Ale super. Ciekawe, czy i w innych miastach takie coś jest organizowane. Musimy poszukać.

  • BOBOBEBE
   Reply BOBOBEBE 14 kwietnia 2015 at 1:07 pm

   nie mam pojęcia

  Leave a Reply